Connect with us

Showbiz

Elita Rudi duket mahnitëse në foton e fundit

Published

on

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, ka postuar një foto në rrjetin social, Instagram, duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur, shkruan Gazeta Sinjali.

Elita ka të veshur një fustan të bardhë dhe duket e kuruar në çdo detaj.

Për foton është kujdesur Norik Uka dhe në foto shihet vetëm moderatorja duke dashur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Elita është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti do të bëhet nënë e një vajze. / GazetaSinjali /