Connect with us

Showbiz

Dumoshi e mbështet Adrianën pas komenteve negative: Kokën lartë!

Published

on

Mbrëmë aktorja kosovare Adriana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e saj me ish-futbollistin 21-vjeçar të Feronikelit, Keith Groeneveld, e pas kësaj ajo ka marrë komente të shumta negative, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërsa tani ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi i ka dalë në përkrahje
aktores duke i thënë që ta mbajë kokën lartë dhe se çdokush ka të drejtë të zgjedhë si dhe me kënd do ta kalojë jetën.

Postimi i plotë:

Jeta di të sfidojë në një mijë mënyra, por çdo rënie është ngritje.
Secili/secila ka të drejtë të zgjedhë si dhe me kënd do ta kalojë jetën.

Kokën lart për të gjithë ata që zgjedhin lumturinë dhe e ndjekin rrugën e zemrës!