Connect with us

Showbiz

Duda Balje mahnit me foton e fundit, e quajnë 19 vjeçare (Foto)

Published

on

Duda Balje është deputetja më e komentuar në Kuvendin e Kosovës.

Ajo shquhet edhe si femër me linja perfekte, ku përkundër moshës që ka, vazhdon të ju bëjë konkurrencë edhe vajzave të reja me paraqitjet e saj.

Kjo gjë iu ka rënë në sy edhe simpatizantëve të saj të cilët i kanë komentuar, ku si gjithmonë komentet janë për të mirë.

Nga bukuria dhe thjeshtësia e saj disa e kanë krahasuar me 19 vjeçare, dhe me të drejtë e kanë apo jo?

/GazetaSinjali/