Connect with us

Showbiz

Dhurata Dora bëhet bionde përsëri

Published

on

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj përsëri duke u shndërruar në bionde.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram me ngjyrën e re të flokëve dhe duket mjaft e bukur.

Dhuratën jemi mësuar ta shohim duke eksperimentuar me dukjen shpesh herë dhe si gjithmonë duket interesante me çdo prurje të re.

Ndërsa, fansat dhe miqtë e këngëtares menjëherë komentuan duke i bërë komplimente për mënyrën sesi po duket si bionde./Gazeta Sinjali/