Connect with us

Showbiz

David Beckham paguan 16 milionë dollarë për Netflix, pasi po përgatitet për dokumentarin rreth jetës së tij

Published

on

Futbollisti i njohur, David Beckham, së shpejti do të vijë me një dokumentar rreth jetës së tij.

Ai thuhet se ka paguaj 16 milion dollarë për Netflix, për t’u realizuar një film i tillë për të, shkruan The Sun.

Në dokumentar do të përfshihet arritje e tij drejt famës, fotografi të ndryshme me miq e familje.

Po ashtu, nuk do të mungojë edhe historia romantike mes tij dhe bashkëshortes, Victoria Beckham, që nga momenti kur u takuan.

Një burim ka thënë se dyshja janë çift adekuat për t’u shfaqur në Netflix, pasi u tregon fansave edhe një anë të tij që e mban shpeshherë të fshehur.

Përmbledhja e karrierës së tij mendohet se mund të lansohet në fillim të vitit 2022, pasi duhet shumë punë për t’u bërë. /Telegrafi/