Connect with us

Showbiz

Dafina Zeqiri shfaqet joshëse në pozat e reja: Sa e madhe është dashuria jote për mua

Published

on

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, për momentin është ndër më pëlqyerat.

Ajo është aktive në rrjete sociale, teksa ndan video dhe imazhe nga jeta dhe karriera e saj profesionale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune është shfaqur mjaft joshëse para kamerës.

(Foto: Instagram)

E veshur me një fustan të zi, këngëtares i janë theksuar linjat e bujshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

“Sa e madhe është dashuria jote për mua”, ka shkruar ajo në përshkrim.

(Foto: Instagram)

Theksojmë se “Vuj Vuj Vuj” është projekti i saj i fundit që erdhi si ‘remix’, me protagonist komedianin Miran Ramadani. /Telegrafi/

Showbiz

Mozzik shihet duke qarë në dokumentarin që do të publikohet nga Loredana

Published

on

Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana, për një kohë të shkurtër ka arritur të pushtojë tregun muzikore.

Përpos muzikës, ajo është bërë krye temë e faqeve rozë, pasi ndodhën shumë në jetën e saj personale.

Që nga akuzat për marrjen e 700 mijë eurove nga çifti zviceran, ndarja nga Mozzik, vdekja e babait të saj dhe shumë të tjera momente të lumtura ajo do t’i përshkruajë në dokumentar.

Këtë e ka bërë të ditur në rrjetin social Instagram, teksa ka ndarë një pjesë të prodhimtarisë.

“Thjesht nuk kam mundur të shpjegoj dy vitet e fundit në një intervistë. Këtu është një pjesë e dokumentarit që kam xhiruar për një vit, e që do të transmetohet në Spotify”, ka shkruar ajo.

Në të shihej edhe Mozzik, teksa papritur shfaqet me sy në lot, por në atë moment videoja merr kahje tjetër.

Ndërkaq, Lori bën të ditur se udhëtimi i saj nuk ka mbaruar, ai veçse ka filluar. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Gwen Stefani vë në fokus unzën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Published

on

Gwen Stefani së fundmi ka bërë të ditur fejesën me Blake Shelton, pesë vite që kaluan së bashku.

Këngëtarja e njohur pranoi propozimin e ëmbël nga muzikanti, ndërsa shkrepën edhe imazhe nga momenti i lumtur, shkruan Daily Mail.

Ndërkohë, Gwen është parë duke shëtitur në rrugët e Beverly Hills, teksa fansat vërejtën një detaj teka ajo.

Bëhet fjalë për unazën e fejesës, vlera e të cilës arrin 500 mijë dollarë, të cilën ia dhuroi Shelton.

Ajo shfaqej me një veshje komode, teksa lëvizjet e saj me duar i theksuan unazën unike e me shkëlqim.

Fytyra e saj ishte mjaft e mbuluar përmes një palë syzeve, përfshirë edhe maskën mbrojtëse kundër COVID-19.

Ajo dhe Shelton bën të ditur lidhjen e tyre në nëntor të vitit 2015, ndërsa ishin pjesë e jurisë së “The Voice”. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri kushtuar Nicola Peltz

Published

on

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz janë çifti më i ri, të cilët po kalojnë mjaft kohë së bashku.

Ata përkundër kohës, po dedikojnë gjëra për njëri-tjetrit, që deri më tani janë për t’u admiruar, shkruan The Sun.

Një herë Nicola, ndërsa tani Brooklyn ka zbuluar se ka bërë një tatuazh për të fejuarën e tij.

(Foto: Instagram)

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndërsa ka vënë në pah vizatimin e ri.

Ai ka zgjedhur që emrin e modeles ta shkruaj në qafë, ndërsa shihej duke mbajtur dorën afër saj.

(Foto: Instagram)

Një veprim i tillë vjen pasi Nicola shkroi emrin e tij në shpinë, imazhe të së cilës i ndau edhe në rrjete sociale.

Vlen të përmendet se dyshja kishin planifikuar martesën për këtë vit, por për shkak të pandemisë coronavirus e kanë shtyrë për vitin 2021. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Continue Reading

Trending