Connect with us

Showbiz

Dafina Zeqiri ndan imazhe provokuese të realizuara vitin e kaluar në Maldive

Published

on

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri njihet për stilin e veçantë që ka në paraqitje e në projekte.

Gjatë vitit të kaluar ajo kishte ndarë me fansa disa imazhe të realizuara në pushimet, të cilat i kaloi në Maldive.

Duket se asaj është duke i munguar ajo kohë, pasi në disa postime në rrjetin social Instagram ajo shpërndau po të njëjtat fotografi.

(Foto: Instastory)

Në njërën prej tyre bukuroshja brune shihej e shtrirë në rërë, ku përmes pozave i theksoheshin linjat trupore.

Dafina në përgjithësi komentohet për tiparet sikurse të fytyrës dhe ato trupore, pasi për këto të fundit edhe stërvitet mjaft shumë.

(Foto: Instastory)

Vlen të përmendet se “Zili Zili” është projekti i fundit nga artistja, që rezultoi të jetë i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/