Connect with us

Showbiz

Dafina Zeqiri me poza atraktive: Fokusohuni në të mirë

Published

on

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, kohëve të fundit ka qenë mjaft aktivë në prurjet muzikore.

Në rrjete sociale ajo është mjaft aktive, duke informuar fansat e saj për jetën dhe karrierën profesionale.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram ajo është shfaqur atraktive, ndërsa shihej e veshur me plot stil.

(Foto: Instagram)

Bukuroshja brune është parë duke marrë poza para kamerës teksa ishte e ulur në një kolltuk, me ç’rast edhe joshte ndjekësit.

“Nëse fokusoheni në të mirë, e mira bëhet edhe më e mirë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

(Foto: Instagram)

Postimi ka marrë një numër të konsiderueshëm pëlqimesh, kurse në komente pati edhe figura të njohura që përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Ndërkohë, “Zili Zili” mbetet projekti i fundit nga artistja, që rezultoi mjaft i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)