Connect with us

Showbiz

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me balluke

Published

on

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent për të prodhuar këngë.

Aj përmes rrjete sociale ndan imazhe nga më të ndryshmet, duke filluar nga përditshmëria, pushimet dhe jo vetëm.

(Foto: Instagram)

Sidoqoftë kësaj,  në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja është parë me një stil mjaft të veçantë.

Duke marrë poza para kamerës, Dafina në fokus ka vënë veshjen unike, teksa i vërehet edhe ndryshimi i saj.

(Foto: Instagram)

Ka të bëjë me flokët e saj, pasi këngëtarja ka vendosur që të bëhet me balluke.

Ndërkaq, vlen të përmendet se “Zili Zili” është projekti i fundit nga ajo, që u prit mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së saj. /Telegrafi/