Connect with us

Showbiz

Chrissy Teigen i dedikon tatuazh foshnjës që humbi

Published

on

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, mbetën të
dëshpëruar pasi humbën fëmijën e tyre në shtator të këtij viti.

Në mënyrë që të kujtojnë atë, Teigen ka vendosur që të bëjë
një tatuazh, shkruan Mirror.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja kishte
ndarë një imazh ku shihej emri i “Jack” në kyçin e dorës.

Dyshja po ashtu kishin ndarë imazhe, ndërsa tregonin se sa të
pikëlluar janë nga humbja që përjetuan.

Chrissy edhe kishte sqaruar se po mundohen të marrin veten,
ani pse deri vonë nuk ishin shfaqur në publik.

Çifti i njohur, Teigen dhe Legend janë prindër të dy fëmijëve, Miles dhe Luna./Gazeta Sinjali/