Connect with us

Showbiz

Chrissy Teigen bën tatuazh për të kujtuar foshnjën që humbi

Published

on

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, mbetën të dëshpëruar pasi humbën fëmijën e tyre në shtator të këtij viti.

Në mënyrë që të kujtojnë atë, Teigen ka vendosur që të bëjë një tatuazh, shkruan Mirror.

Në një postim në rrjetin social Instagram, modelja kishte ndarë një imazh ku shihej emri i “Jack” në kyçin e dorës.

(Foto: Instagram)

Dyshja po ashtu kishin ndarë imazhe, ndërsa tregonin se sa të pikëlluar janë nga humbja që përjetuan.

Chrissy edhe kishte sqaruar se po mundohen të marrin veten, ani pse deri vonë nuk ishin shfaqur në publik.

(Foto: Instagram)

Çifti i njohur, Teigen dhe Legend janë prindër të dy fëmijëve, Miles dhe Luna. /Telegrafi/