Connect with us

Showbiz

Big Mama me shtëpi të re, blen banesë në qendër të Shkupit

Published

on

Big Mama tash e një kohë nuk ka qenë aktive me prurje të reja muzikore, por është angazhuar në moderim.

Këngëtarja kohë pas kohe udhëton në vende të ndryshme, nga ku sjell imazhe të shumta për fansat e saj.

Përmes postimit të fundit në llogarinë e saj në Instagram, Bigi bëri të ditur se ka blerë shtëpi në qendër të Shkupit dhe shprehet e lumtur për këtë fakt.

“Une sot bleva banesë në qendër të Shkupit, në vatrën e qytetarisë”, ka thënë këngëtarja sipër fotografisë.

Ajo pranoi urime të shumta nga ndjekësit në foton e publikuar. /Gazeta Sinjali/