Connect with us

Showbiz

Bebe Rexha ndryshon dukjen, tani me flokë të kuqe

Published

on

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, njihet si tip që i do ndryshimet, kësaj radhe  bebe u shndërrua në flokëkuqe.

E bukur dhe elegante u tregua në imazhet e
fundit të ndara me ndjekësit e saj, këto pamje do të jenë pjesë e videoklipit
që artistja po realizon për projektin e ri.

Projekt ky i cili u paralajmërua nga vetë
këngëtarja, madje dihet se do të jetë bashkëpunim me reperen e njohur Doja Cat.

Xhirimet po vazhdojnë, projekti po vjen drejt finalizimit, mirëpo kësaj radhe Bebe me ndryshimin e saj duket edhe më e bukur. /Gazeta Sinjali/