Connect with us

Showbiz

‘Babai ia theu nënës 4 herë gishtin e mesit’, aktori tregon historinë e dhimbshme

Published

on

Aktori Matthew McConaughey zbuloi se babai i tij ka qenë abuziv ndaj nënës dhe se ia ka thyer gishtin e mesit katër herë.

Aktori ka ndarë një foto të vjetër të gishtit si provë e kësaj ngjarje. Këto detaje dhe të tjera, aktori i ka zbuluar në librin autobiografik.

Ai tregon se është rritur në një familje ku prindërit jetuan një dashuri toksike dhe u ndanë e u rimartuan 3 herë me njëri-tjetrin.

Kurse, dje bëri bujë edhe lajmi se ai ishte abuzuar seksualisht gjatë adoleshencës. /Gazeta Sinjali/