Connect with us

Showbiz

Arta Nitaj ka ditëlindjen, kjo befasi e priti pas mesnatës

Published

on

Fillimisht aktore tani edhe modele, Arta u bë e njohur nga rolin që kishte në serialin “O sa mirë” dhe sot është prej femrave më të komentuara të showbiz-it.

Bukuroshja Arta Nitaj, sot ka ditën më të veçantë, ajo po feston ditëlindjen.

Arta mori diçka të ëmbël menjëherë kur shënoi ora 00:00.

Arta pranoi një tortë me mbishkrimin “Urime ditëlindjen Arta” të cilën ajo e publikoj në Instastory.

Kujtojmë që Arta ka kohë që nuk është aktive në ndonjë projekt, por mbetet e pranishme në rrjetet sociale me postime të ndryshme./Gazeta Sinjali/