Connect with us

Showbiz

Arbenita Ismajli sjell imazhe nga fëmijëria, modelja edhe atëherë tërheqëse

Published

on

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të popullarizuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune që një kohë të gjatë jeton dhe vepron në Londër, pasi edhe karriera e saj është më qendër në atë vend.

Ajo në rrjete sociale mban të azhurnuar 570 mijë ndjekësit përmes imazheve nga përditshmëria.

(Foto: Instastory)

Ndërkaq, mundësi tjetër u ka dhënë fansave në një postim të fundit ku publikoi një fotografi nga fëmijëria.

Sikurse edhe në ditët e sotme, edhe në moshën e vogël Arbenita barte të njëjtin nur.

Përndryshe, modelja e njohur tashmë është bërë tejet e kërkuar në fushën e modelingut, teksa edhe po korr sukses të madh. /Telegrafi/