Connect with us

Showbiz

Almeda Abazi me dedikim prekës për bashkëshortin Tolgahan Sayisman në ditëlindjen e 39-të

Published

on

Prezantuesja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi, është personazh mjaft aktiv në rrjete sociale.

Ajo para pak ditësh njoftoi fansat se ka zbuluar gjininë e foshnjës duke treguar se po pret një vajzë, ndërsa sot (e enjte) ka bërë një urim ndaj bashkëshortit me rastin e ditëlindjes.

Artistja tashmë me famë edhe në Turqi ka uruar me fjalët më të mira partnerin e saj, aktorin turk, Tolgahan Sayisman.

Almeda Abazi (Foto: Instagram)

“Urime ditëlindjen për dashurinë e jetës time. Shumë me fat që të kemi në jetën tonë. Babai më i mirë. Të duam përgjithmonë”, ka shkruar ajo në një postim të ndarë në InstaStory.

Tolga në anën tjetër sot kremton ditëlindjen e 39-të.

Çifti janë së bashku prej gjashtë vitesh, gjersa së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë. /Telegrafi/

Të njëjtit mirëpritën një djalë të quajtur, Efehan, në vitin 2019. /Telegrafi/