Connect with us

Showbiz

Aktorja e njohur shqiptare merr propozim për martesë, kjo ishte përgjigja e saj

Published

on

Aktorja dhe modelja Eliona Pitarka ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj.

Me anë të një postimi në Instagram, Pitarka zbulon se përgjigja e saj ka qenë “Po, përgjithmonë!”.

Aktorja ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën shfaqet duke pozuar me një unazë diamanti në dorë.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më propozoi”, ka shkruar Eliona.

/GazetaSinjali/