Connect with us

Showbiz

Aktori i famshëm turk në lidhje me modelen shqiptare

Published

on

Të shpeshta janë bërë lidhjet mes aktorëve turq me modelet shqiptare, e radhës është kjo mes Burak Deniz dhe Didem Soydan.

Ndër më të përfolurit tek ne është edhe lidhja e këngëtares Genta Ismajli me biznesmenin turk, Usta.

Ndërsa, tashmë duket se edhe një çift i ri iu shtua listës së gjatë, pasi që ka disa javë që portalet turke shkruajnë për një lidhje të mundshme mes aktorit të famshëm turk, Burak Deniz dhe modeles me origjinë shqiptare, Didem Soydan.

 Ishte vet Burak ai që ka postuar foto në krahët e modelës, duke konfirmuar romancën e re. /Gazeta Sinjali/