Connect with us

Showbiz

Agnesa Vuthaj befason me stilin e veçantë të flokëve dhe dukjen atraktive

Published

on

Ajo vazhdon të mbetet njëra nga personazhet më të admiruara nga publiku.

Fjala është për ‘miss-in’ nga Istogu, Agnesa Vuthaj, e cila tashmë numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, së fundmi ka mahnitur në fotosesionin e ri.

Agnesa Vuthaj (Foto: Instagram)

Ajo vjen me një stil tërësisht ndryshe të flokëve e me veshje po ashtu të veçantë nga koleksioni i ri i kreatorit Festim Isufi.

Kjo ka bërë që të merr reagime të shumta në rrjetet sociale, duke e komplimentuar dhe përgëzuar për ndryshimet e njëpasnjëshme që sjell.

Sidoqoftë, Agnesa po vazhdon të ruaj sharmin dhe elegancën e saj që nga fillimi i karrierës.

Agnesa Vuthaj (Foto: Instagram)

Pavarësisht kësaj, Vuthaj është shumë e angazhuar në fushën e saj me projekte të ndryshme. /Telegrafi/