Connect with us

Showbiz

Adriana Matoshi: Sonte fiton Kosova se i ka sytë e kaltër

Published

on

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi ka komentuar ndeshjën që po zhvillohet mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut në Shkup.

Matoshin publiku e njeh edhe si ‘Sasa’ personazh ky që e pati në serialin “O sa mirë”.

E një fjali të cilën e thoshte shpesh në episodat e këtij seriali, ajo e shfrytëzoi për ta përshtatur edhe për ndeshjen e sontme.

“Sonte fiton Kosova se i ka sytë e kaltër!”, ka shkruar Matoshi në një grup në Facebook.

Ndryshe, rezultati i deritanishëm është 2-1 në favor të Maqedonisë së Veriut.

/GazetaSinjali/