Connect with us

Showbiz

Adelina Ismaili rrëmben vëmendjen me pamjen tërheqëse në imazhet e fundit

Published

on

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, është gjithmonë shumë e komentuar për paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo po merret me prezantim si drejtuese e një emisionit që quajtur “Tetê-à-Tetê”.

Adelina ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Foto: Adelina Ismaili/Instagram

Ajo ka pozuar e veshur në ngjyrë kafe me një palë doreza të po të njëjtës ngjyrë, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për pamjen e saj.

Foto: Adelina Ismaili/Instagram

Adelina ka tash e sa kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, duke e vënë si target të sajin sivjet moderimin. /Telegrafi/