Connect with us

Business

​Drejtpërdrejt nga konferenca e OAK

Published

on


Oda e Afarizmit të Kosovës po mban konferencë për media me temë “Shkelja e të drejtave kushtetuese të qytetarëve dhe bizneseve”.

Alsat